Uważamy, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek, toteż zanim powstała nasza firma, zdobywaliśmy kilkuletnie doświadczenie w branży. Każdego dnia uczyliśmy się nowych rzeczy, nabierając pewności, że nadeszła pora na samodzielność, by wreszcie w lipcu 2012 roku otworzyć Hurtownię Elektrotechniczną J&M Electric Maciej Lewandowski, Jacek Rajkowski s.c.

Po kilku latach działalności możemy zaproponować naszym klientom szeroką ofertę produktów elektrotechnicznych. Od gniazd, wtyk i wtyczek począwszy, na źródłach światła, skrzynkach elektrycznych, słupach rosa, na narzędziach dla elektryka skończywszy.

Dysponujemy bogatym wyborem kabli i przewodów, końcówek kablowych i złączek, muf, szaf i rozdzielnic, osprzętu odgromowego oraz innych akcesoriów. Jesteśmy otwarci również na klienta detalicznego – nasz sklep to nie tylko bogata gama produktów elektrycznych, oświetleniowych, ale również fachowość, rzetelność i profesjonalizm. Cenimy każdego klienta, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży materiały elektryczne i elektroinstalacyjne niezbędne dla instalatora, elektryka i majsterkowicza. Doradzamy również w kwestiach instalacyjnych, pomagamy dobrać cały osprzęt, a ponieważ szczerze cenimy naszego klienta, oferujemy również różnego rodzaju rabaty i bonusy.

 

Misja firmy:
rozwój, szacunek i współpraca

Stawiamy na rozwój, bo wierzymy, że jest on źródłem sukcesu naszej firmy. Chcemy być najlepsi na rynku dystrybucji elektrotechnicznej, dlatego nie przestajemy się szkolić; chcemy być nowatorscy, dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, odkrywamy tajniki branży elektrycznej. Przede wszystkim zaś nawiązujemy współpracę i zdobywamy nowe rynki – dzięki temu w lipcu 2016 roku weszliśmy do grupy zakupowej „Elektro Omega”. Podpisaliśmy również umowę z firmą ROSA i posiadamy jako jedyni ich autoryzowany skład magazynowy na terenie Płocka, posiadamy w ciągłej sprzedaży słupy, maszty, oprawy oświetleniowe, co czyni nas liderami w tym obszarze. Na tym jednak nie poprzestajemy, staje poszerzając asortyment i wybierając najlepszych producentów, m.in. ETI POLAM, Rosa, Legrand, Ospel, ELEKTROKABEL i wiele innych. Dzięki takiej współpracy mamy pewność, że proponujemy naszym klientom materiały elektryczne najlepszej jakości, sprawdzone, potwierdzone gwarancją.

 

 

Nasza hurtownia należy do grupy „Elektro Omega” z siedzibą w Katowicach i jest grupą hurtowni elektrotechnicznych zarządzanych przez ludzi, których pasją jest rynek elektryczny, jego rozwój i procesy zachodzące na nim. Doświadczenie, wiedza, zaangażowanie i uczciwość kupiecka to cechy, jakie cenimy najbardziej i którymi chcemy się dzielić.

 

 

To, na co zwracamy największą uwagę to szacunek dla drugiego człowieka, cenimy naszego klienta, cenimy naszego pracownika – nie mamy żadnych wątpliwości, że właśnie to przynosi doskonałe rezultaty w budowaniu długotrwałych relacji, dzięki którym rozwija się nasz biznes.